2019

2019 – סניף רמת אביב ברודצקי 13

סניף חדש נפתח ברמת אביב , ברודצקי 13

2015

2015 – סניף שרונה מרקט

סניף חדש נפתח במתחם שרונה מרקט בתל-אביב

2006

2006 – מתרחבים

ייצור השוקולד עובר לגאנט בבלגיה, למפעל בגודל 10,000 מ"ר. ובישראל מוקם סניף הרצליה בקונספט שונה המשלב שוקולד משובח עם קפה

2000

2000 – דסקלידס בישראל

בשנת 2000 פתחה חברת דסקלידס את סניפה הראשון בישראל. חנות הדגל של החברה נפתחה ברחוב אבן גבירול בתל אביב, לפי הדגם העיצובי החדש של דסקלידס בעולם המשלב קפה ושוקולד. השוקולד המשובח, החנות המעוצבת והשירות האדיב הפכו את המקום לפינה אירופאית בניחוח משכר המושכת קהל לקוחות מכורים...

1987

1987 – פרס יוקרתי

בשנת 1987 דסקלידס זכה להכרה האמיתית לה הוא ראוי, כאשר הוענק לו הפרס הצרפתי היוקרתי: "Laurier d`or de la Qualite". הפרלינים של דסקלידס שומרים על דימוי "לאניני הטעם בלבד" וזאת בזכות איכותו יוצאת הדופן של השוקולד, עיצובם המרהיב וטעמם המעודן וכך יוערכו תמיד כעבודת אומנות אמיתית.

1979

1979 – התרחבות בעולם

בשנת 1979, בהנהלתו של ז'אן דסקלידס, החלה החברה לשווק את הפרלינים ברחבי העולם. פעם נוספת, התגלו הפרלינים המעודנים כהצלחה מסחררת. כיום יכולה החברה להתגאות במחזור מכירות הצומח בהתמדה וכן במספרם הרב של חנויות הנפתחות בכל רחבי העולם.

1931

1931 – פתיחת החנות

בשנת 1931 פתחו מר וגב` דסקלידס חנות מאפים וקונדיטוריה במרכז העיר גנט בבלגיה. השוקולדים (הידועים בבלגיה כ"פרלינים"), אשר יוצרו על ידי מר דסקלידס עצמו, היו כל כך מוצלחים ובמהרה "דסקלידס" הוזכר בנשימה אחת עם יצרני שוקולד ידועים אחרים. ההצלחה הביאה לפתיחתם, בזה אחר זה, של בתי תה וחנויות שוקולד. בראשית שנות ה-60, בעקבות פעילותו של בנו, ג`ין, מר דסקלידס החליט להתמסר באופן בלעדי לייצור הפרלינים "לאניני הטעם בלבד".

היסטוריה של שוקולד

השוקולד הוא מאכל עתיק יומין המלווה אותנו לא מעט שנים. עם הזמן הוא עבר גלגולים רבים, הוא מגיע בצורות שונות ובטעמים שונים, אך הוא ללא ספק –שומר על טעמו הנהדר, כזה שכולם אוהבים. בלגיה, הידועה כמעצמה בינלאומית של שוקולד, אחראית על ייצורם של שוקולדים משובחים, המגיעים הן בתפזורת והן כחלק ממארזים מסוגננים. שוקולדים אלה מתבססים לרוב על היסטוריה עשירה ועל תרבות מיוחדת מאד, ששמה דגש על מתוקים.

איכות ויוקרה

חנות שוקולד יוקרתי היא המקום למצוא בו מבחר נהדר של טעמים ושוקולדים שנפלאים כמתנה לכל אלה שאוהבים. שוקולד בוטיק הוא שוקולד איכותי מאד ואפשר לרכוש ממנו בכמויות שונות ולכבוד אירועים שונים. את שוקולד הבוטיק מציעים בסניפי החנויות וניתן להרכיב מארזים של שוקולד יוקרתי בטעמים רבים ובשלל של עיצובים, המוכנסים לקופסאות מקושטות ויפות. הקונספט הוא להביא לידי ביטוי את התעשייה האיכותית של השוקולדים הבלגיים, תעשייה שבה לוקחות חלק משפחות העוסקות בתחום השוקולד לא מעט שנים. משפחות הנחשבות למובילות בתחום וכאלו ששומרות על מקומו הנכבד של השוקולד ברשימת הממתקים האהובים.

שוקולד לכולם

הסוד הוא ליצור התאמות נכונות ושילובים מתאימים בין הפרלינים השונים, כך שיתגלו לטועמים טעמים מגוונים מאד, שיחד מספקים את הצורך העז למתוק, את הצורך לשוקולד טעים ואיכותי. מדובר בחוויה של כל החושים, חוויה של טעמים טובים של שוקולד, של פולי קקאו איכותיים, של ריחם המיוחד ושל התוספות השונות, אותן מטמיעים בכל פרלין.

שוקולד הוא משהו שקשה לסרב לו. ילדים וגם מבוגרים, נשים וגם גברים, כולנו אוהבים שוקולדים מצורות שונות ובשלל טעמים. ההיסטוריה מראה ששוקולד זה בהחלט עניין של טעם – טעם מתוק ומיוחד, שלא קיים במוצרים אחרים.

אוהבים שוקולד איכותי? דסקלידס, חנות שוקולד מקסימה בעלת שלושה סניפים בארץ, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. בחנות תמצאו מגוון נהדר של שוקולדים וגם מארזים טובים שאותם תוכלו להזמין. מקורה של דיסקלידס הוא בבלגיה והיא מנוהלת על ידי משפחות מתחום ייצור השוקולד. אלו, מביאות אתן את הניסיון אל עבודת הייצור וכמובן גם את האהבה הגדולה שלהן אל התחום. לבחינת מבחר האפשרויות המוצעות לכם, כנסו לכאן ולהזמנות מארזי שוקולד טובים צרו קשר בטלפון 1-700-707-053.