השוקולד שלנו

פרלין ועוד פרלין – חגיגה של טעמים

לפרלינים יש מקום של כבוד ברשימת סוגי השוקולד האהובים והם מגיעים במגוון של טעמים ועיצובים. שוקולד פרלינים יכול להיות חלק ממארז שוקולדים לכבוד החג או לכבוד אירועים משמחים שונים וניתן לרכוש אותו בכמויות שונות ובטווח רחב של מחירים. הפרלינים, אותו ממתק שוקולדי אהוב, כוללים ציפוי פריך של שוקולד ומילוי בשלל טעמים. פרלינים אלה, המכונים גם פרלינים בלגיים, מתבססים על שוקולד בלגי הידוע באיכות הגבוהה שלו, שוקולד המיוצר בתהליכי ייצור קפדניים.

שוקולד עם היסטוריה ארוכת שנים

למעוניינים לרכוש פרלינים שוקולד מחיר הפרלין נקבע לרוב בהתאם לאיכותו וגם בהתאם לכמות הנרכשת. פרלינים איכותיים יהיו טעימים הרבה יותר מאלה, הפשוטים, ומומלץ מאד שלא להתפשר על כך גם אם המחיר עבורם גבוה יותר. ההיסטוריה של הפרלינים מתחילה עוד במאה ה-17. הם נקראים על שמו של הדוכס פלסיס פרלין, האחראי באופן לא רשמי על המצאתם. בתחילת הדרך הם התבססו על שקד שלם, המצופה בסוכר מקורמל ועם הזמן עברו לא מעט שינויים ופיתוחים שונים עד שהפכו לפרלינים שאנחנו אוהבים.

שילובים וטעמים שונים

את הפרלין מכירים באירופה כאבקה, העשויה מאגוזים. אבקה טחונה בעזרתה מכינים עוגות וגם קינוחים. אם מערבבים אותה עם אבקת שוקולד מקבלים ממרח נפלא, שהוא, למעשה, כמעין פרלין, המוכר לנו לא מעט שנים. את הפרלינים ממלאים במילויים שונים, מילויים רכים וטעימים. הפרלינים הבלגיים, הנמכרים כיום בחנויות בארץ, יוצרו לראשונה בשנת 1912 על ידי ז’אן נויהאוס, שוקולטייר בלגי מפורסם וכיום מייצרים אותם בכל העולם. הם יכולים להכיל סוגים שונים של ליקרים, מרציפן, אגוזים וישנם אפילו פרלינים המכילים חמאה.

רוצים ליהנות מטעמם המשגע של הפרלינים? דסקלידס היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. באחת מתוך ארבעת חנויותיה בארץ תמצאו מגוון רחב של פרלינים בשלל טעמים נהדרים. תוכלו ליצור מארזי שוקולדים טובים ולתת אותם כמתנה לעובדים או לאנשים שאתם אוהבים. את הפרלינים אפשר לרכוש ישירות באחת החנויות או להזמין באמצעות הטלפון ולקבל אותם לכל מקום שרוצים. לבחינת מבחר האפשרויות המוצעות לכם,

0
    0
    הסל שלי
    אין מוצרים בסלחזור